Neumím NIC, čím bych se mohla živit

Bylo mi devatenáct a s maturitou v kapse jsem se těšila na svobodu dospělosti. Už v prvních měsících coby student na katedře psychologie a sociální práce Ostravské univerzity jsem ale pochopila, že se tady žádná svoboda nenachází.

Je to celé podvod! Tudy cesta k životu, o kterém jsem snila, nevede. Místo učení se na zkoušky jsem střídavě zuřila, brečela a intenzivně přemýšlela, jak z toho utéct.

ja-19

Díky všeobecnému vzdělání gymnázia jsem ve svých devatenácti letech věděla s jistotou jednu věc: Neumím NIC, čím bych se mohla živit.

A tak začala cesta k mému hledání tématu podnikání. Hledání a nacházení. :)

Původně jsem pro vás tady na blogu chtěla napsat článek o své cestě hledání tématu podnikání, protože vím, že je to často největší překážka pro to, abyste i vy mohli úspěšně podnikat. A tak jsem se do toho pustila. Psala jsem a psala a došla k závěru, že z toho článek nebude.

Deset let cesty totiž nešlo shrnout do krátkého článku, a tak vznikl místo článku mini-eBook s názvem Téma mého podnikání.

Tady jej máte, jeho přečtení vám zabere 10-15 minut a věřím, že z něj načerpáte milé AHA momenty. :) Nemusíte zadávat svůj e-mail, rovnou si ho stáhněte do počítače nebo svého telefonu zde. >>

mini-ebook-hledani-tematu

  • Stáhnout ebook

    Bez nutnosti zadávat e-mail. Stahujte rovnou do svého počítače či telefonu.

Hledáte téma svého podnikání? Buďte tento podzim ve střehu… :)

Jak mám objevit téma svého podnikání? To je nečastější dotaz, který dostávám. V podstatě denně se mě na to někdo zeptá.

A možná i vy už delší dobu zažíváte pocit frustrace, protože chcete podnikat, hledáte téma svého podnikání, ale TO PRAVÉ se stále neobjevuje.

A proto věnuji podzim 2016 právě této otázce. Můžete se těšit na nové články, webinář a taky nový online kurz Plážová přípravka, vše se záměrem pomoci vám najít to pravé téma vašeho podnikání. Buďte ve střehu. :)

Stanislava Mrázková

Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, matka dvou dcer a jednoho syna, partnerka skvělého muže, expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka.

Stáňa je autorka online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní, knihy Podnikání z pláže a online kurzu Podnikání z pláže. Inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže.

Více o Stáni najdete tady.

Stáni můžete napsat na stana@stanislavamrazkova.cz Připojte se mezi plážové podnikatele na facebooku.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.